HAKKIMIZDA

BİLİMSEL VERİLERDEN GERÇEK İHTİYAÇLARA

ASF’YE HOŞ GELDİNİZ

ASF Yapı Taahhüt ve gayrimenkul geliştirme sektörüne 2001 yılında katılarak, yurt içi ve yurt dışında bir çok projeyi başarı ile tamamladık. Uzmanlığımız ve teknik bilgi birikimimizin yanı sıra, etik değerlere bağlı, ilkeli ve şeffaf çalışma prensiplerimiz sayesinde sektörde prestijli bir yer edindik.

Tüm şirket faaliyetlerimizde, bulunduğumuz çevre ile uyumlu çalışmayı, sağlıklı ve güvenli iş ortamları yaratmayı, zamanında ve istenilen kalitede projelerimizi tamamlamayı temel ilkelerimiz arasına ekledik.

0+

TAMAMLANAN PROJE

0+

MUTLU MÜŞTERİ

0+

YILLIK BİRİKİM

0+

EKİP ÇALIŞANI

Yaşama, Kalıcı Eserler Armağan Ediyoruz

İlkelerimizi sürdürülebilir kılmak ve geliştirmek için bilimsel yöntem ve teknolojileri, yasal mevzuat ve yönetmeliklerin gereklerini yerine getirecek şekilde kullandık.

ASF Yapı olarak kalite politikamız, taahhüt ve gayrimenkul geliştirme sektöründe en ileri teknolojinin takip edilmesi, zamanında kullanılması, düzenli ve kalifiye kadro ile çalışılması ve işveren ve müşteri memnuniyeti ile güveni kazanılarak en iyi hizmetin sunulmasıdır.

Şirketimiz bünyesindeki tüm faaliyetlerin uygulanması, geliştirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi için takım ruhunu benimseyen, özveri ile çalışan ekibimiz ve elemanlarımız kalitemizin mimarlarıdır.